2015
Shamanka
сучасний бренд українського одягу
`Чому така назва?`,— нас питають досить часто, адже ми створюємо посвякденний одяг.
Наша магія не в бубнах і пір`ї :) Шаманізм у авторському дизайні, побудованому окремо для кожної моделі крої, дійсно високій якості та елегантних деталях розташованих саме там, де вам комфортно буде ними користуватись.
До того ж, у назві і в логотипі приховані стародавні і сильні символи: трипільської богині родючості, ловця снів і веретена. Тому кожна зроблена нами річ допомагає своїй Хазяйці розкрити її внутрішню силу.
одяг сучасних міських шаманок, які знають що справжня магія завжди в деталях.

Як розповідає засновниця компанії Анна Шамрай, історія Shamankи почалася на острові Ко Тао в Таїланді, під час довгої подорожі. Натхненна пригодами, Аня привезла в Україну тайські тканини, логотип, концепт і перші ескізи майбутньої колекції.

І хоча народилася Shamanka в Азії, справжнє її коріння тут, в Україні, а точніше, в місті Дніпро. Тут живе її діючий головний дизайнер і конструктор Валентина Шамрай. Протягом багатьох років вона створювала одяг під чужими марками, але завжди прагнула до вираження своїх авторських ідей. У цій родині вміння шити дбайливо передається вже багато поколінь. Тому компанія побудована на фундаменті сімейного тепла і поваги до традицій.
Бренду Shamanka 4 роки і за цей час ми створили 11 колекцій, були представлені в 7 містах України, продавались в Європі, Америці і навіть Австралії. Команда збільшилась, змінилась і готова шаманити далі :)
Усе що ви побачите на цьому сайті
призначене посилювати та прикрашати вас,
наші любі шаманки ♥
♥ натхнення ♥
Відгуки
Думка про нас у соціальних мережах. Дуже вдячні за Ваші відгуки!